Projektowanie wnętrz

Nasza firma oferuje również usługi projektowe wnętrz dla domów zakupionych w naszej pracowni lub też domów i mieszkań niezakupionych u nas.

Współprace rozpoczynamy od spotkania i analizy otrzymanych materiałów oraz oczekiwań Klienta.

Na pierwsze spotkanie należy przynieść jak najwięcej posiadanych materiałów, takich jak.: zdjęcia wnętrza, dokumentację pomieszczenia – inwentaryzację. Ułatwi to i przyspieszy wycenę oraz etap projektowy. W przypadku braku dokładnej inwentaryzacji możemy dla Państwa wykonać ją we własnym zakresie.

Cena inwentaryzacji wynosi od 5 do 20zł /m2 w zależności od skomplikowania i wielkości obiektu.

Wykonujemy wówczas dokładne pomiary w miejscu inwestycji wraz ze zdjęciami i dostosowujemy lub rysujemy od nowa rzuty pomieszczenia.

Oferujemy możliwość zamówienia projektu wnętrza za pośrednictwem naszej strony i kontaktu z nami telefonicznie lub przez email. Od standardowych spotkań projektowych, spotkanie będzie się różnić jedynie sposobem komunikacji. Wszelkie materiały można również przesłać pocztą elektroniczną na adres: biuro@domyzklasa.pl.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, zakres prac i wytyczne projektowe omawiamy na pierwszym spotkaniu lub telefonicznie.

Poniżej przedstawiamy szczegółowy zakres oferty na usługi wnętrz oraz dostępne pakiety usług wraz z cenami. Czas trwania projektu wnętrz, w zależności od wybranego pakietu, wielkości wnętrza oraz akceptacji przez Inwestora, standardowo trwa od 3 do 4 tygodni.

Inwestor otrzymuje od nas jeden egzemplarz projektu w wersji papierowej i elektronicznej.

Kolejny egzemplarz projektu za dodatkowa opłatą, która jest uzgadniania indywidualnie w zależności od pojemności materiałów do druku.

Przykładowe wnętrza